معرفی خوشبو کننده های بیمارستان و درمانگاه ها

ضرورت استفاده از خوشبوکننده های بیمارستان و درمانگاه ها

نیاز است که صنعت پزشکی احساس آسودگی و راحتی را برای بیماران خود تضمین نماید تا آنها از این امر مطمئن باشند. با توجه به ماهیت این صنعت ، این کار دشوار بوده و بسیاری از بیماران در زمان مراجعه به پزشک چه در درمانگاه و چه در بیمارستان دچار اضطراب و استرس هستند. بوی نامطبوع مواد شوینده و ضدعفونی کننده در کلینیک ها و بیمارستان ها و اتاق های انتظار اغلب احساس ناخوشآیندی را برای بیماران به وجود می آورد. رایحه ملایم اسطوخودوس با اکالیپتوس باعث می شودکه در اتاق یا سالن انتظار بیماران و مراجعه کنندگان از احساس خوبی برخوردار شده و استرس کمتری داشته باشند.

دستگاه های خوشبو کننده بیمارستان ها و درمانگاه ها 

دستگاه های پخش کننده رایحه ما با ترکیب عطر و فناوری به کمک شما می آیند. دستگاه های عطرافشان شرکت به افشان با استفاده از تکنولوژی پیشرفته پخس  *میکرودفیوژر* باعث شکست مایع عطری به ذرات کوچکتر از ابعاد میکرون می گردند و این امر باعث توزیع و پخش بهتر و ماندگار تر عطر در محیط می گردد.

همچنین تنوع محصولات ما در شرکت به افشان به شما این امکان را می دهد تا با توجه به متراژ فضای مورد نظر درمانگاه یا بیمارستان (۲۰۰ تا ۶۰۰۰ مترمکعب) اقدام  به انتخاب دستگاه متناسب با ابعاد محیط خود کرده و همچنین تنوع رایحه های ما به شما این امکان را می دهد که با توجه به نوع فضا و همچنین کاربری و افراد مراجعه کننده به فضای شما، رایحه متناسب با محیط و سلیقه خودتان انتخاب کنید.

دستگاه های پخش کننده  شرکت به افشان تمام اتوماتیک و قابل برنامه ریزی بوده به طوری که این امکان را به شما می دهد که با برنامه ریزی دستگاه با توجه به ساعات کاری مجموعه شما ، دستگاه فقط در همان ساعات عطر افشانی نموده که این امر موجب کارائی بهتر و همچنین صرفه بیشتر در مصرف کارتیج عطری دستگاه شما می شود.همچنین زمان عطرافشانی  و اماده به کار بودن دستگاه قابل تنظیم بوده و می توان آن را با توجه به متراژ و گردش هوا در محیط شما تنظیم کرد.

ما در گروه تجاری به افشان این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که برای جلب توجه و تحریک احساسات بیماران و همراهان آن ها و  همچنین کاهش استرس در آنان ، رایحه شما منحصرا برای شما طراحی و در نظر خواهد گرفته شد. چرا که این امر شما را از سایر رقیبانتان متمایز و همچنین برند شما را در ذهن بیمارانتان  ماندگار تر خواهد کرد.

انواع دستگاه های خوشبو کننده بیمارستان و درمانگاه ها